ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Brook


BohaterCena za głowę 33 mln Beli. To muzyk na statku. Mimo iż ma się za wielkiego gentlemana, jest bardzo nieprzyzwoity w stosunku do kobiet xD. Jego moc pochodzi od diabelskiego owocu Yomi Yomi no Mi, umożliwiającemu powrót duszy do ciała po śmierci. Dzięki temu był jedynym, który przeżył wyprawę swej załogi. Jednak został z niego tylko szkielet, z czego lubi sobie żartować. Łączy go mocna więź z Laboonem, wielorybem czekającym na niego na Grand Line.
Franky


BohaterCena za głowę 44 mln Beli. Prawdziwe imie Frankego to Cutty Flam. Super cyborg i cieśla xD. W walce używa swych cybernetycznych usprawnień, które zlokalizowane są na całym jego ciele. Zabawne jest to, że napędzane są one Colą, którą Franky trzyma w lodowce znajdującej się w miejscu gdzie jest żołądek xD. Największym marzeniem cyborga jest zbudowanie super statku. Thousand Sunny jest dowodem na to ze może mu się to udać.
Nico Robin


BohaterCena za głowę 80 mln Beli Ostatni ocalały archeolog z wyspy Ohara xD Wraz z rodzina została okrutnie doświadczona przez marynarkę z rozkazu Światowego Rządu. Jej największym pragnieniem jest odnalezienie Rio Poneglypha, na którym ponoć widnieje wymazana historia. Jej moce pochodzą z diabelskiego owocu Hana Hana no Mi.
Tony Tony Chopper


BohaterCena za głowę 50 Beli xD Chopper to nadzwyczajny renifer, ponieważ zjadł Diabelski Owoc Hito Hito no Mi skutkiem było nadanie mu cech ludzkich, miedzy innymi, dlatego mówi xD.. Jest prawie jak lekarz, świetnie się zna na medycynie. Straszny tchórz, który walczy tylko w ostateczności. W walce wzmacniają go narkotyki \"rumble ball\". Potrafi się transformować w 7 form miedzy innymi Walk Point, Brain Point,Heavy Point, Guard Point . Gdy zje 3\"Rumble Ball\" Choppuś zmienia się w straszliwą bestie niszczącą na drodze wszystko, co się nawinie, nawet przyjaciół xD. Bardzo chciałby wynaleźć panaceum, które uleczy wszystkie choroby świata.
Nami


BohaterCena za głowę 16 mln Beli Jest jedyną dziewczyną w całej załodze statku Going Merry. Oczywiście bardzo inteligentna, utalentowana. Pełni role nawigatora. Wszystkie mapy, które zostały przez nią stworzone sa bardzo dokładne. Nami to druga osoba, która dołączyła do Buffiego. Na ironie nienawidzi piratów, ponieważ zabrali jej najbliższą osobę. Niestety panna bardzo samolubna, uwielbia pieniądze. Jej zdanie o sobie? Jest złodziejem kradnącym wszystko, co tylko jest najlepsze od piratów. A może się zmieni? xD
Usopp


BohaterCena za głowę 30 mln Beli. Usopp SageKing To pokładowy strzelec xD I to wyjaśnia, czemu jest piratem, ponieważ ma tylko 17 lat, a nieletni broni posiadać nie mogą prawda? xD Tak wiec zawsze się chwali faktem iż jego ojciec był najprawdziwszym piratem, na dodatek pływał razem z Shankiem, który później miał swoją własną załogę piratów. Jak już pisałam w walce używa broni palnej. Posiada doskonale oko, a to dlatego, że strzela bardzo celnie. Broń zazwyczaj widzimy przypiętą przy jego pasie. Ma dużo rodzajów nabojów xD.
Sanji


BohaterCena za głowę 77 mln Beli Blondas ma dziewiętnaście lat i pełni role kucharza pokładowego. Podobno przewyższa Buffiego inteligencja, choć to niepewne stwierdzenie xD. Jego wygląd często jest zmyłką dla innych, którzy dają mu prawie 25 lat. Ma ciekawy i niecodzienny ubiór, jak na pirata, zawsze ma zakryte lewe oku i oczywiście zawsze ma przy sobie papierosa. Aby wałczyć nie potrzebuje nic innego oprócz.. nóg. Oj tak xD jego kopniaki sa tak powalające, iż nigdy nie zawodzą. Sanji jest gentlemanem.
Roronoa Zoro


BohaterCena za głowę 120 mln Beli Roronoa Zoro ma dziewiętnaście lat, to prawa ręka Luffiego. A ma te ręce bardzo sprawne xD, ponieważ jest sławny z opanowania bardzo trudnej sztuki władania trzema mieczami naraz. Marzy, aby być najsilniejszym na całej ziemi. Kiedyś pracował jako łowca nagród, niefortunnie los chciał, aby został złapany. Na cale szczęście uratował go nasz Luffy. Charakteryzuje się bardzo wybuchowym charakterem, lecz pomimo tego jest bardzo miły. Nazwisko Roro jest oryginalne tzn. pochodzi od prawdziwego pirata xD
Monkey D.Luffy


BohaterCena za głowę 300 mln Beli Jest niczym kapitan statku.Syn Monkyiego D.Dragona. Przebojowy, dobroduszny, stara się pokazac, jaki jest odważny, lecz często w mało rozsądny sposób xD. Kiedyś zjadł Diabelski Owoc GumGum, czego skutki sa widoczne gołym okiem. Jego elastyczne ciało rozciąga się i naciąga na wszystkie strony niczym guma xD Natomiast innym ubocznym, skutkiem jest niemożność pływania. Luffy nie jest głupi wiec wykorzystuje swoje ciało gumę w dążeniu do zostania Królem Piratów. Tak to największe marzenie Luffiego.I dlatego to wyrusza wraz z przyjaciółmi na poszukiwanie ;legendarnego skarbu One Piece, który mieści się w niebezpiecznym rejonie Grand Line.reklama


Aktywność zalogowanych

  • Brak danych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama